• Grafik Tasarımı

   

  Görselliğin önemli olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Mağaralardan başlayarak en eski çağlardan bu yana, kendini anlatmak için grafik kullanılır. Farklı dillerde insanların bir arada yaşadığı dünyamızda, grafik yoluyla aynı dili konuşuruz.

   

  Bunun bilinciyle biz de birlikte çalıştığımız firmalar için; kendilerini dış dünyaya en iyi şekilde tanıtacakları, bütünselliği olan, sade ve şık tasarımlar üretmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimiz ile sağlıklı iletişimler kurarak, istedikleri doğrultuya en uygun şekilde hizmet veriyoruz.

   

  Hizmetlerimiz:

  •     Kurumsal kimlik tasarımları (logo, kartvizit, antetli kağıt v.s.)
  •     Broşür, afiş v.s. gibi her türlü baskı ürünleri tasarımları
  •     Bilboard, tabela gibi açık havada kullanılacak tasarımlar
  •     Dergi, gazete gibi mizampaj içeren tasarımlar
 • Metin Yazarlığı

   

  Kelimeler... Tek başına hiçbir anlamı olmayan harfler biraraya gelirler ve bir anlam oluştururlar.  Ve her biri birbirinden farklı anlamları olan kelimeler biraraya gelirler, bir ifade oluştururlar. Ruhu olan ifadeler sizi sihirli farklı bir dünyaya götürürler.

   

  Çalıştığımız firmaların; kendilerini en iyi ve en doğru şekilde ifade edecekleri kelimeleri biraraya getirerek, hepbirlikte sihirli bir dünyanın kapılarını aralamayı hedefliyoruz.

 • Fotoğraf

   

  Fotoğraf kareleri bizi yaşadığımız ana bağlayan inanılmaz araçlardır.

   

  Rengiyle, dokusuyla, ışığıyla, izleyenlere farklı duygular yaşatmak istiyoruz; ki o anlar birer anı olsun.

   

  Dünyaya bir de bizim objektifimizden bakın.

 • Video

   

  Turizm sektöründe özellikle aktivite etkinliklerinin tanıtımında videolar en etkili araçlardır. 2014 yılında Bougainville Turizm için hazırladığımız videolarımızdan bazılarını aşağıda izleyebilirsiniz.

   

    

  Kaş - Meis Yüzme Yarışı

  Bougainville Travel Guide Training 2014

 • Tipografik Animasyon

   

  Görsellik etkilidir dedik. Kelimeler sihirlidir dedik. Bunlara bir de hareket kazandırırsak ne güzel olur dedik. Kinetik tipografi olarak da bilinen tipografik animasyonlar, günümüzün en sevilen tanıtım araçlarından biri haline geldi. Biz de bu alanda çalışmaktan büyük keyif alıyoruz. İşte 2015 yılı için hazırladığımız tipografik animasyon çalışmamız:

   

   

 • Ipad ve Tabletler İçin Web Tabanlı ve Yerel Tabanlı Uygulamalar

   

  Tabletler günümüzün vazgeçilmez aletleri haline geldi. Madem vazgeçemiyoruz, o zaman onları en işlevsel biçimde kullanalım istedik. Gerek sunuma yönelik, gerekse iş akışınızda ihtiyacınız olan işlevleri çözmeye yönelik; web tabanlı uygulamaları tamamen size özgü olarak hazırlıyoruz.

   

      

 • Web Sitesi

   

  Web Sitesi; firmaların, tarihçelerini aktardıkları, misyon ve vizyonlarını açıkladıkları, ürün ve hizmetlerini tanıttıkları, iletişim bilgilerini paylaştıkları, günümüzün en güçlü ve etkili reklam ve tanıtım aracıdır.

   

  Biz de müşterilerimize, bu aracı en etkin şekilde kullanabilmeleri için, işlevselliği ön planda tutan bir hizmet sunuyoruz. Domain name ve hosting alımları için yardımcı olduğumuz gibi, grafik tasarımından metin yazarlığına kadar bütün aşamalarıyla web sitesi kurulumuna destek veriyoruz.

Copyright 2014 © Lemon3 Design