Merhaba. Çantalardan da anlaşılacağı gibi benim adım Elif. Oldum olası el emeği ile yapılan işleri çok sevdim. Yıllar evvel Kaş'a tatil için geldiğimde el yapımı bir bez çanta almıştım. Hala severek hiç bıkmadan kullanıyorum. Artık Kaş'ta yaşıyorum ve Kaş gibi sade bir yerde yaşarken bu çantalar çok kullanışlı oluyor doğrusu.

 

Kısa bir süre önce Kaş Halk Eğitim Kursu sayesinde öğrendiğim nakış, dikiş ve boyama tekniklerini birleştirerek bu tarz çantalardan ben de üretmek istedim ve harekete geçtim.

 

Her bir çanta astarlı olup, üzerinde hem kumaş boyası hem de nakış ile yapılmış desenler bulunuyor. Tasarım ve dikiş dahil olmak üzere tüm el emeği işi bana ait. 8 adet olarak ürettiğim ilk serinin hepsi satıldı.

 

Bu çantalarla ilgili arkadaş çevremizde Elif'in çantaları diye bahsedildiğinden, Lemon3 Design olarak onlara Elif'in Çantaları demeyi uygun gördük. Kaş dışında yaşıyorsanız ve Elif'in Çantaları'ndan birine siz de sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçin, hemen sizin için de bir tane hazırlayıp elinize ulaştıralım.

Copyright 2014 © Lemon3 Design